Zapraszamy
Zapraszamy

OFERTA

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Chcemy zaproponować innowacyjny model ścisłej współpracy pacjent-lekarz-technik.

Praca oparta na jasnym przepływie pełnych informacji począwszy od oczekiwań pacjenta, jego odczucia estetyki, poprzez informacje na temat stanu zębów, przyzębia,pozwala nam w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia i osobiste poczucie piękna i natury, zaplanować pełen plan poprawy funkcji i estetyki.

Zaprojektować piękny, naturalny, harmonijny z pacjentem uśmiech,a co najważniejsze zapewnić funkcjonalność. Indywidualne podejście do pacjenta, oraz możliwa bezpośrednia współpraca w laboratorium na etapie projektowania jak i wykańczania pracy zapewnia najwyższą estetykę indywidualnego uśmiechu. Wykonywane „wax-upy” umożliwiają przed rozpoczęciem pracy na fotelu w gabinecie , zaakceptowanie przez pacjenta efektu końcowego.

Łączymy nasze doświadczenie i wiedzę z najnowszymi zdobyczami nauki, dzięki temu potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązania estetyczne przy odbudowie funkcji narządu żucia.


Później wystarczy iść jak po nitce do kłębka według sporządzonego planu a na końcu czeka na nas zadowolony pacjent z pięknym naturalnym uśmiechem .Wielokrotnie przekonujemy się , że nie jest problemem dla pacjenta przyjechać do nas z odległego zakątka kraju aby móc aktywnie uczestniczyć w tym kreatywnym procesie jeśli tylko wie ,że ma taka możliwość.


Pokaż szczegóły
Wyprzedane